BİZ SİZİ ARAYALIM

Lütfen Bilgilerinizi Eksiksiz Giriniz


settings_phone
BİZ SİZİ
ARAYALIM
mail_outline bilgi@sultanahmetyurt.com phone 0544 4879096 - 0232 440 40 00
"Mutlu Kal Burada Kal"
Özel İzmir SultanAhmet Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu | Sultan Ahmet Kız Öğrenci Yurdu | İzmir Buca Kız Öğrenci Yurdu
KURUMSAL
favorite_border

YÜKSEK MEMNUNİYET

perm_identity

7/24 NİTELİKLİ PERSONEL

videocam

GÜVENLİK KAMERALARI

hotel

SİZE ÖZEL MOBİLYALAR

hot_tub

7/24 SICAK SU

wifi

HIZLI İNTERNET

library_books

ETÜD ODASI

enhanced_encryption

REVİR

alarm

PERİYODİK TEMİZLİK

face

ÇAMAŞIR VE ÜTÜ

restaurant

LEZZETLİ YEMEKLER

location_on

MERKEZİ KONUM

launch

GENİŞ ODALAR

check

UYGUN FİYAT

Özel İzmir SultanAhmet Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

 

 

İnşaat ve işletmecilik alanındaki babamızdan  aldığımız 30 yıllık tecrübemizi  Ekin TÜRKMEN ve Esin TÜRKMEN Kardeşler olarak İzmir Buca’da öğrenci yurdu projesi ile kaliteli yaşam ve sorunsuz bir eğitim hayatı misyonuyla öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Rahmetli Babaannemiz Sultan Ve rahmetli Dedemiz Ahmet Türkmen in isimlerini yaşatmak adına Özel İzmir SultanAhmet Kız öğrenci Yurdu olarak üniversiteli kız öğrencilere bir aile şirketi olarak hizmet vermekteyiz

Öğrencilerimizin eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde konforlu ve güvenli bir ortamda geçirmeleri esas amacımızdır. Yurdumuzda  öğrencilerimizin tüm ihtiyacları eksiksiz olarak özenle hazırlandı. Tamamı bayan profesyonel temizlik ve güvenlik personelimiz, konusunda uzman yönetim kadromuzla velilerimizin öğrencilerini güvenle emanet edebilecekleri bir yurt olduk.

Öğrencilerimizin sorunsuz bir eğitim hayatı geçirmeleri için çalışanlarımız ve bir aile kuruluşu olan yönetim kadromuz ile öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatları ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını devam ettirecektir.

 

Sımsıcak bir ev ve bizler de kocaman bir aileyiz. Öğrencilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışan enerji dolu bir ekip burada seni bekliyor olacak… Yeni şehre alışmaya çalışırken tüm işlerine yardımcı olalım. Senin için sadece güvenli ve konforlu konaklamanın ötesinde eğlenceli, sosyal, dolu dolu, bir hayat geçirmeni sağlayalım. ailenden ayrı kaldığın bu zorlu süreçte yanında olalım. Hayatının belki de en güzel anıları hatırlayacağın üniversite yıllarını daha da eğlenceli kılalım.

 Birlikte mutlu günler geçirmek dileğiyle…

 

İzmir Özel SultanAhmet Yurt Ailesi